El Grifo - logo MENU

Jak vznikl El

Proč to všechno dělám.

Upřímná zpověď.
Nezlomné poslání.Man roar

Učím se porozumět lidem, porozumět životu, a porozumět problémům, které vše obklopují. Dívám se ze všech úhlů pohledu. Letím vysoko, abych si vytvořil nadhled.

Často vidím kolem sebe, že se lidé často ztratí ve strachu a předsudcích. Vidím, jak málo vnímají svět. Jak mají málo inspirace, síly, odhodlání a podpory k tomu žít uvědomělý autentický život. Vidím spoustu snů, kterým nikdy nikdo nevyšel naproti. Vidím spoustu duší zamaskoványch sílou ega. Vidím spoustu nenávisti způsobené ranami z minulosti. „Jak mohu někoho nenávidět, když jsem nikdy ani neměl tu čest se s ním potkat,“ říkám si.

Vidím rány na duši zanechávající za sebou trýznivou rakovinu. Vidím rány na srdci, které způsobují jeho zástavu. Vidím prosby o pomoc, které nikdo nikdy nevyslovil. Vidím bezmoc a frustraci, ale i lásku a soucit, které nikdy nikdo neprojevil.

Pozoruji svět.

Vidím slzy, které nikdy nespatřily světlo světa. Usadily se na srdci. „Brečí jenom malé holky,“ říkají si.

Vidím divokou lidskou energii, která je jim upřena jakmile dospějí. „Nechovej se jako malé dítě,“ říkají si.

Vidím rozmanitou lidskou jedinečnost a svobodu projevu, které splynuly v davu. „Tenhle účes Ti nesluší,“ říkají si. „Co si o Tobě řeknou ostatní,“ říkají si.

Vidím silné zdravé sebevědomí, které nikdy nemělo šanci vyrůst. „To nikdy nedokážeš,“ říkají si. „Takhle na veřejnost raději nechoď,“ říkají si.

Quote

Cítím. Všechno. Všechny.

World

Cítím jak mi lidské nesnáze zpomalují můj vlastní tep a stahují hrudník. Špatně se mi dýchá. Když si povídám s matkou přírodou, slzy smutku nám oběma proudí po hrudi.

Poté letím tak vysoko, že vidím půl světa najednou. Světla metropolí zahalující vesmír. San Francisco, Berlín, Moskva, Tokyo. Nezměrná energie. Miliardy bytostí, které potřebují pomoc. „Jen naprostý blázen si může myslet, že dokáže změnit svět,“ říkám si.

Smutek, bezmoc a beznaděj se mi snaží zarýt pod kůži. Křičím na celou oblohu. Nenechám se zlomit. Bojuji. Jsem totiž naprostý blázen. A budu bojovat, dokud se můj sen nepodaří naplnit. Proto jsem tady.

To je mé poslání.

Rozhodnutí je teď na Tobě.

Poletíš se mnou?

« Potřebuji vědět více · Ano. Chci letět »

Sám to nikdy nedokážu.
Můžeš se podílet i Ty.


Zjisti jak

El Grifo Family

S mou rodinou sdílím všechno jako první. Chci, ať rosteme společně.

Odhlásit se můžeš kdykoliv.